Skip to content

Akce

Své nápady můžete zasílat na: info@divadloaldente.cz

Strašáci
Příchozí si budou moci prohlédnout vyrobené strašáky, přičemž každý strašák straší nějakým nepravdivým mýtem o DS. Vhodnou úpravou strašáka (např. poodkrytím krvavého hábitu) lze nalézt informaci pravdivou, která daný mýtus boří a vše uvádí na pravou míru.

Zákusky od kuchařů s DS
Při oslavě se mohou rozdávat zákusky, které ponesou cedulku s fotografií kuchaře a s originálním názvem (např. pusinky slečny Katky apod.).

Jaké je to mít něco navíc?
Těžko si lidé mohou vyzkoušet, jaké je to mít navíc jeden chromozom. Mohou si ale např. vyzkoušet, jaké je to mít navíc třeba jednu ruku. Daný odvážlivec si může sednout na židli a obléknout si speciální vestu pro tři ruce. Třetí ruku mu doplní někdo za křeslem. Pomocí tří rukou bude muset splnit nějaký úkol, zdánlivě jednoduchý (např. postavit věž z kostek). Jak to ale udělat, když třetí ruka „zlobí”? Mít ruku navíc nemusí být jednoduché, ale může to být legrace…

Pokladnička
„Nepotřebujeme v prvé řadě vaše peníze, ale vaše přijetí.” Pokladnička, do které se neházejí peníze, ale lístečky s pozitivními vzkazy a pocity z probíhající oslavy.

Ponožkový den

Noviny
Ke kávě i zákusku by si každý mohl číst noviny plné textů a obrázků autorů s DS, komiksů, anket, vtipných absurdit, překvapivých informacích a jiných věcí týkajících se DS. Noviny vzniknou na základě zasílaných textů a budou v předstihu ke stažení na těchto stránkách.

Vypuštěná přání

Živá internetová vysílání

Videa
Ke dni DS vznikne několik videosestřihů, které budou k dispozici na těchto stránkách. Některé z nich budou součástí živého internetového vysílání, jiná nikoli. Viz video.

 

 

Den DS — hlavní stránka